Kuidas siis muidu?

 Hei!

Ilm on juba nii kevadine, mõnus! Nii hea on ärgata, kui õues on juba valge, kas pole? Talved on alati nii masendavad. Lähed tööle, on pime, tuled töölt.. nagu ikka oleks pime. Ärkasin täna nt kell 6, lihtsalt niisama, ja mõtlesin, et mis seal ikka, ei lase päeva kaotsi. Hakkan aga tööle. Nüüd tuli järsku tahtmine siia kribada.

Esiteks siis mu eelmise postituse kohta. Teile ka teadmiseks, et Inkassokeskus lõpetab tegevuse, sellepärast anti mu võlg teisele inkassole... muidugi Julianusele. Ehk nüüd saan ka siis selle vahva inkassoga "koostööd" teha. Uurisin siis selle võla kohta, et miks kõik teise inkasso tulevased intressid ka seal juures ja kas panevad veel enda omad ka. Ning kas tõesti oleks miinimum kuumakse nii suur. Vastuseks sain, et see pole neile veel aktiivsesse menetlusse jõudnud ja kui jõuab, siis täpsustavad ja saame graafikus kokku leppida. Okii. Ootan juba ärevusega, mis saab..

Peakski nüüd järgmises postituses oma võlad kõik jälle välja tooma, ainult see on nüüd siis veel selgusetu.

Tulumaksu tagastus läks kõik võlgade katteks, et saaksin omadega järjele ja poleks enam kuumakseid võlas. Nüüd on korralik ärevus aprilli ees, sest no, kuumaksed ületavad ikka mu igakuist kindlat sissetulekut. Hetkel päästavadki mind lisatööd, mida ikka igapäevaselt teen ja teen ja teen ja teen. Loodetavasti saan nii palju tehtud, et ka aprillis ja mais on laenumaksed kaetud. Küll aga on selline ebakindel tunne suve ees, sest vaevalt, et keegi siis mulle neid lisatöid pakub. Mõtlen, et ehk suvel saab mingit füüsilist tööd kuskil teha, et veidikenegi palgale lisa teenida. Hetkel on minu eesmärk vastu pidada sinnani, kuniks saan kätte pensionisamba raha. Sellest saan paar laenu täielikult tasutud ja praeguste arvestuste järgi, ei ületaks siis mu laenumaksed sissetulekut. Aga sinnani on veel nii palju aega.. 

Hetkel veel igatahes motivatsiooni on. Olen isegi leidnud võimaluse, kuidas end turgutada. Käin hommikuti jooksmas ja õhtuti teen igasugu harjutusi, äpi järgi. Siis pessu ja hops uuesti arvutisse. Lööb kuidagi pea selgeks, kui õhtuks väsimus peale tuleb. Kohevarsti lähengi jooksma. Päike juba särab, täiega mõnna. :)

Söömise poolelt pole asi ikka veel hea. Kaotan ikka järjest kilosid, mis muidugi pole halb, aga no, vist ikka natuke on ka. 😀 Mõtlesin just eile, et oeh kus tahaks mingit burksi või wrappi ja arvel on ju ka veidi raha. Aga eip. Tegin endale kähku selgeks, et ma ei saa laristada seda 5 eurot, sest see pm mu nädalane söögiraha, seega jah, isu läks peaaegu üle. 🙂

Aga mis seal ikka, peame vastu! Järgmine postitus siis juba arvuline.

Olge mõnusad! 

V.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Võlgade ümberkujundamine

Suu naeratab, aga kas ka süda?

Valu